Syukurlah....

my story Sunday, September 28, 2014

Memang betul...

my story Saturday, September 27, 2014

Day 6: I'm still here...

my story Friday, September 26, 2014

Sabar hadapi dugaan....

my story Thursday, September 25, 2014

Alhamdullilah....

my story Monday, September 22, 2014

Tips macam mana nak jaga jeans.

infotips fesyen dan penampilan diri Friday, September 19, 2014

LIEBSTAR AWARD!! 1ST TIME NIH...

blog story Friday, September 19, 2014

Jom didik anak menghargai duit!

infotips ibu bapa dan anak Wednesday, September 17, 2014

Wahai suami... fahamilah hati isterimu....

infotips rumahtangga Wednesday, September 17, 2014

Selamat hari Malaysia.

wishes Tuesday, September 16, 2014

10 sifat sahabat yang harus dihargai.

just sharing and remind Monday, September 08, 2014

Air di cincang tak akan putus.

just sharing and remind Saturday, September 06, 2014

Ubat penyakit sombong....

just sharing and remind Friday, September 05, 2014

Bersyukurlah....

just sharing and remind Friday, September 05, 2014

50 things money can't buy!

just sharing and remind Friday, September 05, 2014

Nak tau rahsia tak???

just sharing and remind Wednesday, September 03, 2014

Doa syukur nikmat.

himpunan ilmu dan doa Wednesday, September 03, 2014

[PERINGATAN] Komen yang mempunyai pautan ke mana-mana blog atau laman web yang menjurus kepada perniagaan atau bersifat keuntungan sebelah pihak, akan dipadamkan serta-merta. Jika berminat untuk meletakkan link atau pautan ke dalam entri ini, sila hubungi penulis di arinillalove82@gmail.com.

[PENAFIAN] ciklapunyabelog.blogspot.com dan pemilik blog ini secara khusus tidak akan bertanggungjawab terhadap apa juga liabiliti, kerosakan, kehilangan, kerugian atas risiko, peribadi mahu pun sebaliknya yang berlaku akibat, secara langsung atau tidak langsung daripada penggunaan dan aplikasi, daripada apa juga kandungan yang diperolehi dari blog ini.

Pemilik blog juga tidak akan bertanggungjawab sama sekali terhadap komen-komen yang di siarkan dan ianya adalah tanggungjawab penulis komen itu sendiri.

Segala artikel yang dihasilkan oleh pemilik blog ini hanya sekadar pendapat peribadi yang mahu dikongsi bersama para pembaca blog ini serta untuk koleksi rujukan buat pemilik blog untuk kegunaan pada masa hadapan.

Bloglist Mac 2017

Geng AFBians

Pengomen Tegar